O nás

Za každým slovom, za každým obrázkom, za každým kódom stojí nejaký človek. Boli by sme radi, keby ste nás trochu spoznali.

Každý z nás je iný. Každý z nás má iný príbeh. Každý z nás má iné záľuby. No predsa nás niečo spája. Láska k spoznávaniu Slovenska 🙂

A toto sme MY..

 

Martina Trepáková

(hlava projektu Rozcestujme Slovensko)

Kto som? Žena, ktorá sa rozhodla po 2 rokoch a 2 mesiacoch, že život v korporácii nie je pre ňu. Žena, ktorá sa nechce riadiť tým, čo jej povie šéf na úkor jej vlastného života.

Žena, ktorá má rada dobrodružstvo a svoju slobodu. Žena, ktorá rada sníva, avšak niečo pre to robí, aby sa sen stal realitou. Žena, ktorá chce spomínať na to, čo zažila a nie to, čo vlastnila :). Pracujem ako freelancer, avšak niekoľko mesiacov žijem hlavou v oblakoch. Doslova. Pracujem ako letuška ?

Prečítajte si celý môj príbeh..

 

Monika Purgiová

(pravá ruka projektu Rozcestujme Slovensko)

Dobíjajú ma hory, mestá, múzeá, adrenalínová zábava. Energiu mi naopak zaručene zoberie vylihovanie na pláži a lietanie lietadlom.

Milujem cestovanie a výletovanie Slovenskom.

Prečítajte si celý príbeh..

 

 

 

 

Ak chcete priložiť ruku k dielu a chcete nám pomôcť Rozcestovať Slovensko, tak si pozrite sekciu “hľadáme“, kde nájdete najnovšie informácie, koho by sme radi uvítali v našom tíme. Budeš to ty?