Hľadáme

Cieľom projektu Rozcestujme Slovensko je vytvoriť silnú komunitu cestovateľov a výletníkov, ktorí budú hľadať inšpiráciu na našich stránkach, aby mohli ľahšie a jednoduchšie spoznávať našu krajinu.

Našou snahou je vybudovať miesto s relevantnými a zaujímavými informáciami, kam sa ľudia budú radi vracať. No na to, aby sa naša snaha naplnila potrebujeme predovšetkým kvalitný obsah a zanietených ľudí, ktorí chcú svojou prácou obohatiť stránky RozcestujmeSlovensko.sk

 

Koho teda hľadáme?

  • Cestovateľov a pisateľov (ideálne 2 v 1)
  • Fotografov
  • Video robičov a video strihačov
  • IT pomocníka (Stránku sme si vytvorili svojpomocne, no uvedomujeme si jej chybičky krásy. Potrebujeme ťa na ich odstránenie.)
  • Grafika (Vytváranie obrázkov v canve nám už nestačí. 🙂

Ak sa chcete prezentovať, tak je to pre vás skvelá príležitosť. U nás vás uvidia tisíce očí.

 

Predtým než sa nám rozhodnete napísať vám chcem povedať, že vám nemôžeme sľúbiť peniaze ani slávu. Teda slávu možno aj áno 🙂 Nehľadáme ľudí, ktorí si chcú privyrobiť.

Hľadáme nadšencov, ktorí chcú svojou tvorbou a obsahom prispieť do komunity. Nemusíte sa stať pravidelným prispievateľom. Sme otvorení aj jednorázovým spoluprácam, ak sa tak spoločne dohodneme. Táto príležitosť je vhodná aj pre blogerov, fotografov alebo ak vlastníte nejaký vlastný projekt. Máte skvelú príležitosť zviditeľniť sa.

Spolupráca spočíva vo vzájomnej pomoci – barter – my vám poskytneme priestor a vy sa môžete realizovať. Vďaka nám sa vám môže podariť nájsť si nové zákazky, prípadne si vás všimnú médiá, ktoré budú mať záujem o spoluprácu s vami. Budeme radi, ak budete zdieľať aj vy vaše články, fotografie či videá, ktoré sa nachádzajú na stránkach RozcestujmeSlovensko.sk Pomôžete tým aj vašej vlastnej prezentácii.

Ak to nie je nič pre vás, tak budeme radi, ak pošlete túto ponuku niekomu, kto by podobnú príležitosti ocenil.

Poďte s nami vybudovať silnú komunitu cestovateľov po Slovensku.

Tešíme sa na váš email: martina@rozcestujmeslovensko.sk  🙂